Obsah

TEKVIČKOVÉ TVORIVÉ DIELNE

Srdečne pozývame všetkých rodičov -oteckov aj mamičky, na tvorivé dielničky s deťmi, ktoré sa uskutočnia v krásnom farebnom ročnom období, ktoré ponúka veľa prírodného materiálu na tvorbu nádherných diel.

Tvorivé dielne budú prebiehať individuálne v každej triede:

 

Pani učiteľky Vás budú oznamom- alebo ústne informovať o dni, kedy sa akcia uskutoční !

 

1.TRIEDA-slniečka..

2.TRIEDA-myšky..

3.TRIEDA-žabky..

 

Je potrebné priniesť si :

-tvorivý materiál (šišky, šípky, listy, mach, gaštany...)

-tekvicu na vyrezávanie

-lyžičky, nožíky a potrený materiál na prácu s tekvicou

-akýkoľvek materiál ktorý budete chcieť využiť

 

Nejaký materiál Vám aj poskytneme :)

 

*Prineste si dobrú náladu, kreatívneho ducha a  veľa-veľa nápadov !!!

 

*Tešia sa na Vás pani učiteľky a deti :) 

 

 

Milí naši rodičia a detičky!

 

Brány našej materskej školy sa otvárajú dňa :
5.9.2016 (pondelok)       

od 6.45 hodiny.

 

Tešíme sa na všetkých našich kamarátov, tých čo do našej materskej školy už chodili, i na tých nových ...

Veríme, že prídete plný zážitkov, elánu, oddýchnutí a s dobrou náladou.

 

Materská škola je v prevádzke od 6.45 do 16.15 hodiny!

 

Prosím, prineste vašim deťom do Mš prezúvky (papučky) a pyžamko!

 

Do materskej školy si prineste:

Náhradné oblečenie :

-tepláčiky

-tričko s krátkym rukávom

-tričko s dlhým rukávom

-ponožky

-náhradné spodné prádlo (aspoň 2ks)

 

Dievčatká si prinesú hrebeň na česanie

Prosíme priniesť balík vreckoviek (10ks) za každé dieťa.

(priniesť do triedy p. učiteľkám).

 

 

Náhradné oblečenie vložte do vrecúška /tašky vášmu dieťatku do skrinky s jeho menom a značkou!

 

ZOZNAMY DETÍ

 

1. trieda, Šk. rok: 2016/2017

SLNIEČKA - (PRÍZEMIE)

 

1. Bieliková Natália

2. Buček Matúš

3. Heglasová Soňa

4. Janíček Lukáš

5. Janíček Tomáš

6. Janíčková Sabína

7. Káčer Maximilán

8. Kianička Tomáš  

9. Kováčová Liliana

10. Maťková Amália

11. Miček Teo  

12. Milová Nina

13. Ondáková Diana

14. Pinčeková Dorota

15. Santa Daniel

16. Sedliačková Veronika

17. Sopčiak Lukáš

18. Tichá Nina

19. Valentová Ela

 

2. trieda, Šk. rok: 2016/2017

MYŠKY (2.POSCHODIE)

 

1. Heglas Ondrej

2. Kakačková Zuzana

3. Lokšík Martin

4. Lopušanová Dorota

5. Melega Samuel

6. Mravec Juraj

7. Ondruš Šimon

8. Pastuchová Eliška

9. Paurová Klaudia

10. Podehradský Filip

11. Praznovcová Aneta

12. Staňo Adam

13. Trizuliaková Janka

14. Tvrdý Alex

15. Vojteková Sára 

16. Vraňák Adam

17. Zvolenská Martina

 

3. Trieda, Šk. rok: 2016/2017

ŽABKY (1.POSCHODIE)

 

1. Bajtoš Adrián

2. Beňová Martina

3. Bučeková Viktória

4. Hazda Tobias

5. Horvátová Nela

6. Káger Dušan

7. Kakačka Martin

8. Kovalčík Simon

9. Lopušanová Sofia

10. Maruška Samuel

11. Martinček Radoslav

12. Mikolaj Lukáš

13. Pavelová Alžbeta

14. Remiš Dávid

15. Ružičková Nela

16. Turský Dávid

17. Vnuk Martin

18. Žiaková Petra